На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови «Про проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою м.Чернівці» та голови Першотравневої районної у місті ради «Про проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району» в Першотравневому районі з 14 вересня по 14 жовтня 2009 року оголошено проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району.

В рамках оголошеного місячника 24 вересня в районі проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій Першотравневого району, присвячену проведенню заходів по санітарній очистці та благоустрою району. В нараді прийняли участь близько 40 керівників підприємств, розташованих на території району.

Начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Наталія Ярмиста у своєму виступі зосередила увагу про необхідність проведення толок, прибирання прилеглих територій підприємств та установ.

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Штефуник проінформував присутніх про підготовку житлового фонду до зими 2009 - 2010 роки та про підбиття підсумків щорічного міського конкурсу. Першотравневий район також відзначено в наступних номінаціях:

Перше місце - «Кращий благоустрій прибудинкової території» - мешканці житлового будинку № 25а по вул.Ставропольській;

        Другі місця:

- “Кращий під’їзд” - мешканці житлового будинку № 26 по вул.О.Кобилянської;

- «Краща покрівля» - мешканці житлового будинку № 57 по вул.У. Кармелюка;

- «Кращий фасад будинку» - мешканці житлового будинку № 20 по вул.Козачука;

- “Краще приватне будинковолодіння в архітектурно-заповідній частині міста” - мешканці житлового будинку № 3 по вул.Ужгородській.

           Усі переможці конкурсу отримали грамоти міського голови та грошові винагороди. Окрім того, грамотою міського голови і заохочувальною грошовою винагородою за ремонт під’їзду відзначено мешканців житлового будинку № 279 (3-й під”їзд), що на вул.Руській.

            Всіх небайдужих мешканців району запрошуємо долучитись до місячника санітарної очистки та благоустрою району.