На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

20.03.2014 відбулося чергове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

У засіданні взяли участь представники районної у місті Чернівці ради, управління праці та соціального захисту населення, відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у м. Чернівці, Чернівецького міського управління головного управління «Держсанепідслужби» у Чернівецькій області, Управління  ДСНС України в Чернівецькій області,  КЖРЕПу №9, ТОВ ТД «Укрвторресурс» та спеціалісти з охорони праці підприємств на яких сталися нещасні випадки.

Слухали в.о. начальника Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у м. Чернівці Дідика С.Н., який повідомив, що за 2013 рік простежується динаміка зменшення нещасних випадків виробничого травматизму по Першотравневому району. Протягом 2013 року в районі сталося 7 випадків виробничого травматизму на суб’єктах господарювання, за аналогічний період минулого року - 16. З початку 2014 року сталося 2 випадки, за аналогічний період 2013 року також 2.

Події, що призвели до нещасних випадків: порушення потерпілими інструкції з охорони праці, недотримання потерпілими вимог посадових обов’язків, недостатній контроль за станом охорони праці на об’єктах господарювання тощо.

Слухали заступника голови комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, начальник відділу з питань НС та ЦЗН Володимира Затурського, який наголосив, що за 2013 рік зареєстровано нещасних випадків невиробничого характеру – 3277, в порівнянні з минулим роком рівень травматизму зменшився на 2541 випадок. Але простежується збільшення випадків дитячого травматизму. Загальна кількість нещасних випадків з дітьми віком до 18 років в 2013 році становить - 1567, в порівнянні з  минулим роком збільшилося на 779.

Було рекомендовано з початком весняно - літнього періоду відповідним службам забезпечити профілактичні заходи щодо запобіганню випадкам загрози життю та здоров’ю дітей.

Слухали головного інженера ДСНС України в Чернівецькій області Власенко О.С., який наголосив, що з початком весняно-літнього періоду, збільшується відповідальність громадян з приводу дотримування правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля. В області проводяться рейдові спільні перевірки з представниками Державної екологічної інспекції. В ході перевірок проводиться роз’яснювальна робота серед населення, що за порушення правил пожежної безпеки в умовах довкілля, передбачена адміністративна відповідальність.

Рішенням комісії рекомендовано службам забезпечити профілактичні заходи щодо:

  • попередження нещасних випадків на підприємствах, організаціях та установах району;
  • проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля.