На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Який день вважають днем звернення щодо призначення пенсії?

 

Днем звернення щодо призначення пенсії вважають день приймання управлінням Пенсійного фонду заяви про призначення пенсії.

Якщо до заяви про призна­чення пенсії додано не всі необхідні документи, то управління Фонду письмово повідомляє заявника про те, які документи треба подати додатково, про що в заяві про призначення пенсії роблять відповідний запис. Якщо їх буде подано не пізніше як через три місяці із дня повідомлення про необхідність подання додаткових документів, то днем звернення щодо призначення пенсії вважатимуть день приймання заяви про призначення пенсії.

Якщо документи, які слід подати додатково, протягом трьох місяців не подано, пенсію за згодою особи призначають за наявними документами. У подальшому, коли надійдуть додаткові документи, пенсію перерахують із дат, передбачених у пункті четвертому статті 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

 

Катерина Лакуста,

заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях