На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Основне питання сьогодення «Про хід виконання заходів по підготовці житлового фонду Першотравневого району міста Чернівці до експлуатації в осінньо-зимовий період 2009 - 2010 роки» розглянуто виконавчим комітетом Першотравневої районної у місті Чернівці ради 26 серпня 2009 року. Засідання виконкому провів голова ради Юліан Ваньчицький.

Начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Ротар доповів про стан готовності району до осінньо-зимового періоду. В обговоренні та прийнятті відповідного рішення прийняли участь керівник КЖРЕПів №9, 11, 12 та ПП «Житлосервіс».

В.Ротар зазначив, що питання підготовки житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста до експлуатації в осінньо-зимовий період являється основним, і всі трудові і матеріальні ресурси задіяні в цьому напрямку. Під час підготовки житлового фонду до експлуатації в зимовий період виконуються роботи: ремонт дахів, опалювальних печей, димоходів, внутрішніх систем тепло-, водо-, електропостачання, каналізаційних систем, проведення перевірки та ремонту систем постачання тепла в квартири, утеплення інженерних мереж, та багато інших не менш важливих заходів.

Завершуються роботи по переводу житлових будинків № 6 № 8 на ІІ провулку Герцена на індивідуальне автономне опалення з влаштуванням рукавів по відводу продуктів згорання.

В зв'язку з недосягненням згоди мешканців будинку № 2 на вулиці Ковальчука щодо дольової участі у виконанні робіт по переведенню вказаного будинку на автономне опалення, на даний час здійснюються заходи по ремонту інженерних мереж будинку з метою покращення теплопостачання.

По Першотравневому району станом на 20.08.2009 року використано на виконання заходів по підготовці до зими 335,3 тис.грн., в тому числі: коштів по спец фонду - 177,0 тис.грн., районного фонду - 140,1 тис.грн., власних коштів підприємств - 18,2 тис.грн. За рахунок міського та районного бюджетів проведено ремонт та заміну 20 опалювальних печей на 45,0 тис.грн. та 43 оголовки димовентиляційних каналів на 30,0 тис.грн.

З цього питання було прийнято відповідне рішення, де зазначено про постійне здійснення контролю за готовністю будинків житлово-будівельних кооперативів, житлово-будівельних товариств, об'єднань співвласників багатоповерхових будинків до експлуатації в зимовий період, сконцентрувати зусилля на першочергове виконання робіт по ремонту покрівель, опалювальних печей, особливо у будинках де проживають інваліди, учасники Великої Вітчизняної війни, люди похилого віку, посилити контроль за якістю виконаних робіт та інше.

Засідання виконкому розглянуло ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності району, по яких виконком прийняв відповідні рішення.

Керуючий справами виконавчого
комітету районної у місті ради Г.Девяткова