На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

День Державного Прапора України та День Незалежності України - це особливі свята українців, тому кожен патріот України відзначає його з надзвичайною теплотою і гордістю в серці.

Патріотом Першотравневого району нашого міста справді можна назвати приватного підприємця Тетяну Черней, адже вона напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня на вулиці Кобзарській, 46 провела свято для найменших мешканців вулиці, подарувавши їм дитячий спортивний майданчик. Навіть в умовах фінансової кризи вона зуміла винайти кошти щоб приємно порадувати юних чернівчан. Казковий дитячий майданчик виконано в гуцульському стилі та укомплектовано гойдалками, гіркою, спортивним приладдям, а також лавочками для відпочинку. Усе це пофарбовано у яскраві кольори, щоб радувало око та приваблювало до майданчику, а відповідно до здорового та корисного проведення часу дозвілля.

Церемонію відкриття майданчика Т.Черней довірила найменшим, які і перерізали блакитно-жовту стрічку.

Одне із головних питань, як вважає Т.Черней - це турбота про наше майбутнє, про дітей. Що може бути прекраснішим за посмішки на їхніх обличчях? Тому виникла ідея з облаштування дитячого майданчика, яку підтримав депутат міської ради Володимир Бешлей.

У своєму виступі, звертаючись з привітанням до дітей та присутніх керуючий справами виконавчого комітету Першотравневої районної ради Галина Девяткова від імені голови ради висловила вдячність та вручила подяку за активну участь у заходах по благоустрою Першотравневого району міста Чернівці.

Наталія Ярмиста - начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології закликала присутніх мешканців мікрорайону не бути байдужими і дбайливо відноситись до зробленого, адже не так давно на місці нового дитячого майданчика була купа сміття, а тепер це місце буде приваблювати маленьких бешкетників цікаво побавитись у свій вільний час.

У своїх виступах В.Бешлей та Я.Кушнірик - начальник управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства, депутат міської ради запевнили присутніх, що і надалі будуть підтримувати та сприяти всім буде займатись благодійними справами, що такі майданчики повинні бути принаймі на кожні вулиці.

Не стримували своїх радісних емоцій і старші мешканці мікрорайону. Зі словами подяки від батьків дітей виступила Алла Гром, від старшого покоління, від бабусь і дідусів Євгенія Параска.

За українськими традиціями по церковним канонам отець Володимир освятив територію дитячого майданчика.

Після офіційної частини відкриття перейшли до головного - дітвора потрапила на майданчик, одразу почали випробовувати все обладнання, пересувались з гойдалки до гірки, з пісочниці до спортивної доріжки і так по колу. На згадку про цей день Т.Черней пригостила малечу солодощами та подарувала невеличкі подаруночки.

Керуючий справами виконавчого комітету
Першотравневої районної у місті Чернівці ради Г.Девяткова