На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Щиросердно вітаю усіх вас з професійним святом - Днем будівельника.

Завдяки вашій праці, удосконаленню якості роботи, використанню сучасних технологій перетворюється й стає привабливішим обличчя міст і селищ, підвищується благоустрій та комфортність життя людей.

Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про Вашу надзвичайно важливу працю.

Бажаю вам невичерпного здоров'я, благополуччя. Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, відкриває можливість для розкриття перспектив та втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Миру вам, злагоди, взаєморозуміння у ваших сім'ях, щедрих замовлень і належної оцінки такої нелегкої але романтичної праці.

Зі святом вас!

З повагою - голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Ю.Ваньчицький