На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

29 липня 2009 року у залі засідань Першотравневої у місті Чернівці ради відбулося засідання комісії ТЕБ і НС району під головуванням заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови комісії ТЕБ і НС району Штефуника Ю.С. за участю керівників КЖРЕП №№9,11,12, ПП «Житлосервіс», МКП «Чернівціспецкомунтранс», КП «Трест зеленого господарства».

На засіданні комісії розглядалися наступні питання:

«Про стан цивільного захисту на комунальних підприємствах Першотравневого у місті Чернівці району, та усунення недоліків виявлених комплексною перевіркою управління з питань НС та ЦЗН міської ради 21- 22 травня 2009 року».

По даному питанню виступив начальник відділу з питань НС та ЦЗН Першотравневої у місті Чернівці ради Затурський В.В.

З інформацією по питанню «Щодо незадовільного виконання вимог законодавства у сфері ЦЗ та техногенної безпеки керівництвом АЗС №26-11 та №26-04 ПП «ЛукОйл - України» виступив державний інспектор з питань ЦЗ та техногенної безпеки Анісімов І.Ю.

По розглянутих вище питаннях були прийняті відповідні рішення, зокрема поінформовано присутніх про те що у вересні поточного року питання ЦЗ на комунальних підприємствах буде розглянуте на черговому засіданні виконавчого комітету районної у місті ради.

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН В. Затурський