На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Чи призначається пенсія за особливі заслуги перед Україною особам, яким присвоєно звання “Заслужений тренер України”?


Відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (далі – Закон), пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються громадянам України, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров'я тощо.

Статтею 1 Закону передбачено, що пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються, зокрема, видатним спортсменам – переможцям Олімпійських та Параолімпійських ігор, Всесвітніх ігор глухих, чемпіонам і рекордсменам світу та Європи; особам, відзначеним почесним званням України, колишніх Союзу РСР та Української РСР “заслужений”.

Почесні звання України, колишніх Союзу РСР та Української РСР визначені Законом України “Про державні нагороди України”, Положенням про державні нагороди Української РСР, затвердженим Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 07.05.1981 № 1870-Х, Положенням про почесні звання України, затвердженим Указом Президента України від 29.06.2001 № 467/2001.їВищезазначеними нормативними актами передбачено, зокрема, почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”, яке присвоювалось, зокрема, тренерам та іншим працівникам фізичної культури і спорту. Присвоєння звання “Заслужений тренер України” вказаними нормативно-правовими актами не передбачено.

Світлана Пилипко, 

начальник відділу з обслуговування та розгляду

звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях