На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Про переваги виплати пенсій через банківські установи

 

У роботі управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях під постійним контролем знаходиться питання цільового і ефективного використання бюджетних коштів. Своєчасність та повнота виплати пенсій знаходиться в прямій залежності від надходження та раціонального витрачання коштів Пенсійного фонду. Одним із напрямків економного використання коштів є виплата пенсії через вкладні рахунки пенсіонерів у банківських установах. Адже за виплату пенсії через відділення поштового зв’язку Пенсійний фонд сплачує кошти. Так, у 2013 році сплачено поштовикам понад 2 мільйони гривень за доставку і виплату пенсій  та допомог. Банками ж послуги з виплати пенсій надаються безкоштовно. За рахунок добровільного залучення пенсіонерів до отримання пенсій через установи банків суттєво зменшені адміністративні видатки на оплату послуг із доставки пенсій та грошової допомоги. Впродовж 2013 року управлінням заощаджено більше 5,6 мільйона гривень за рахунок неоплати поштового збору за виплату пенсій банківськими установами. Одним із заохочуючих заходів отримання пенсій через банки є виплата пенсій через пластикові картки та нарахування відсотків на залишки коштів на рахунку пенсіонера. Для непрацюючих пенсіонерів — це один із засобів поповнення власного бюджету. Використання пластикової картки для отримання пенсії є досить зручним. Крім того, за допомогою карткового рахунку пенсію можна отримати в будь-який час і в потрібній кількості у будь-якому населеному пункті країни, де розміщені банківські установи. З вибором банківської установи пенсіонер має визначитись самостійно. Управлінням заключено угоди про надання послуг щодо зарахування та виплати пенсійних коштів із 42 банківськими установами.

Станом на 01 березня 2014 року чисельність одержувачів пенсій через банківські установи складала понад 41 855 осіб, що становить  73 % від загальної кількості пенсіонерів по місту Чернівці.

 

Юлія Рогова, 

заступник начальника відділу виконання бюджету,

бухгалтерського обліку та звітності

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях