На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

День 14 липня 2009 року надовго запам'ятається мешканцям, особливо дітям, що проживають в мікрорайоні вулиці Білоруської. Цієї днини біля будинку № 32 відбулося урочисте відкриття дитячого спортивного майданчика, збудованого та облаштованого в рамках соціального проекту «Клич друзів - граймо разом!» благодійною організацією «Фонд братів Кличків», компанією «Кока-Кола Україна» спільно з Першотравневою районною у місті радою та Спілкою активної молоді.

Присутні на святі Микола Попадюк - перший заступник міського голови, Дмитро Сірман - депутат районної у місті ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля, керівник компанії з продажу кока-коли в Чернівцях Олександр Ємельянов, голова фан-клубу братів Кличків Микола Хома, заступник голови Спілки активної молоді Євгенія Олійник в своїх виступах висловили щиру подяку усім причетним до облаштування чудового дитячого майданчика представникам Фонду братів Кличків, компанії «Кока-Кола Україна», районній у місті раді, міським, районним депутатам, підприємствам і організаціям і побажали юним чернівчанам веселого відпочинку, здоров'я і гарної фізичної форми.

Подякувала за турботу про дітей від імені мешканців Любов Зінченко. Разом з тим, вона закликала усіх бути небайдужими і дбайливо відноситись до чудового знаряддя, яке встановлено на майданчику.

Не залишилися поза увагою і ті люди, які протягом двох тижнів працювали над облаштуванням цього об'єкта.

У своєму виступі заступник голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради з питань діяльності виконавчих органів Юрій Штефуник від імені голови ради вручив подяки за фінансову, технічну допомогу, допомогу будівельними матеріалами, активну участь у облаштуванні майданчика СМУ "Нафта" (директор Клим С.Д.), ТОВ "Роднічок" (генеральний директор Семенюк І.В.), ТОВ "Боянівка" (директор Равлюк Д.Ф.), ВАТ "Свемон-захід" (директор Бабін І.Г.), КП "Євробудсервіс" (директор Гаїна В.Ф.), КП "МіськШЕП" (начальник Ігнатьєв М.С.), КП "Трест зеленого господарства та протизсувних робіт" (директор Кошман В.В.), МКП "Чернівціспецкомунтранс" (директор Воронюк В.І.), КЖРЕП № 12 (начальник Веренько І.О.).

Після урочистостей організатори свята провели захоплюючі змагання та конкурси, переможці яких отримали пам'ятні призи.