На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

12 червня 2009 року у Києві під егідою Державного агентства України з інвестицій та інновацій (далі - Держінвестицій) відбувся круглий стіл «Ринок капіталу України - 2009: інвестиційні можливості в умовах кризи».

Представники державних установ, міжнародних банків, інвестиційних компаній, науковці та інші заінтересовані сторони обговорили шляхи вирішення нагальних проблеми інвестиційного ринку в Україні. Розглядались питання державного регулювання ринку капіталу, методи залучення іноземних інвестицій в економіку країни.

За словами учасників форуму, це була унікальна нагода узгодити позиції та виробити спільне бачення перспектив у вирішенні актуальних питань. Щоправда, скористались з цієї нагоди далеко не всі високопосадовці, від яких чи не в першу чергу залежить вироблення державної позиції щодо обговорюваної проблематики. Втім, цьогорічна зустріч виявилась не менш плідною. Дано поштовх новим ідеям. Проаналізовано факти та тенденції, що відбуваються в українській економіці. Зокрема, як наголосив у своєму виступі Голова Держінвестицій Віктор Івченко, одна з істотних вад сьогодні полягає в тому, що ми й досі працюємо на технологіях 4-го, а то й 3-го укладу. У той час як цивілізований світ створив постіндустріальну економіку і виробляє абсолютно іншу, високотехнологічну продукцію. Хоча для створення таких виробництв в Україні є реальна можливість. Започатковані інноваційні процеси можуть вже незабаром відкрити великі перспективи для майбутньої економіки України.

Йшлося також про структурні зміни фінансової системи, які полягатимуть у формуванні спеціалізованих інвестиційних інститутів розвитку. Саме вони повинні здійснювати довгострокову фінансово-кредитну підтримку пріоритетних інноваційних проектів, програм, галузей економіки, інноваційного малого та середнього бізнесу.

Про механізми та умови цього процесу говорили також інші учасники круглого столу: заступник Міністра економіки України Анатолій Максюта, від Інституту економіки та прогнозування НАН України доктор економічних наук Володимир Корнєєв, заступник Голови Держінвестицій Сергій Москвін, заступник Голови правління Національного депозитарію України Анатолій Головко, представники банків, інвестиційних компаній.

«Ринок капіталу України - 2009» став новим кроком на шляху кращого усвідомленні наших перспектив.