На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Пенсійний фонд міста Чернівці тісно співпрацює з Радами ветеранів

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях приділяє постійну увагу питанням співпраці з ветеранськими організаціями міста, разом з якими визначаються шляхи вирішення проблемних питань ветеранів. Через ветеранські організації систематично проводиться інформування пенсіонерів щодо змін в пенсійному законодавстві, роз'яснювальна робота, надається консультативна допомога. Постійно організовуються спільні конференції, пленуми, зустрічі, брифінги, засідання круглого столу», здійснюється обмін узагальненою інформацією. Управлінням ведеться тісна співпраця з головами районних ветеранських організацій міста, через які розповсюджуються інформаційні матеріали щодо змін в пенсійному законодавстві, надаються роз'яснення щодо права на отримання пенсії та проведення перерахунків. Під час зустрічей ветеранам надаються друковані матеріали (брошури, листівки тощо) з інформацією, що стосується порядку нарахування пенсій всіх категорій пенсіонерів, виконання судових рішень. На адреси ветеранських організацій міста здійснено передплату відомчих видань «Пенсійний кур'єр» та «Вісник Пенсійного фонду України».

З метою покращення якості надання адміністративних послуг та підвищення рівня обслуговування пенсіонерів в приміщеннях ветеранських організацій міста діють «Консультаційні пункти»

  • Шевченківська рада ветеранів, вул.Червоноармійська,176 (Остання п'ятниця місяця з 11.00 до 13.00 год.);
  • Першотравнева рада ветеранів, вул.Руська,183 (Остання п'ятниця місяця з 11.00 до 13.00 год.);
  • Садгірська рада ветеранів, вул.Підкови,7 (Третя п'ятниця місяця з 11.00 до 13.00 год.).

У визначений час та дні  пенсіонери мають можливість поспілкуватись з фахівцем управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях та отримати відповіді на пенсійні запитання. Як свідчить практика, постійний діалог органів влади з ветеранськими організаціями допомагає краще розуміти пріорітетні проблеми ветеранів та працювати на їх вирішення.

 

Катерина Лакуста,

заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях