На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням голови районної у місті ради від 09.01.2014 р. № 3-р «Про організацію особистого прийому громадян керівництвом районної у місті ради та її виконавчих органів на 2014 рік», здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

17 лютого 2014 року в приміщенні ТОВ «Торговий Дім Укрвторресурс» (вул. Старобельська, 1) відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Мельничуком Віктором Анатолійовичем.

Порушені мешканцями питання стосувалися життєдіяльності району.

З питання ремонту покрівлі звернулася  мешканка будинку на вул. А.Шептицького, 9. Питання ремонту балконної галереї та карнизу порушила мешканка будинку № 65 на вул. Сагайдачного.

Щодо пільгового проїзду звернулася інвалід ІІ групи загального захворювання.

Мешканці будинку № 10 А на вул. Барбюса порушили питання оплати комунальних послуг, зокрема водопостачання та електропостачання.

Під час спілкування з працівниками цього підприємства обговорено найбільш важливі проблеми, які їх турбують.

За підсумками проведеного виїзного прийому голова  ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.