На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Покладіть скибку хліба на склянку
і голови схиліть в скорботі вічній…
За тих, кого убив Афганістан, чиї він душі ранив…

 

Напередодні 25 річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 11 лютого 2014 року у приміщенні Чернівецької загальноосвітньої школи № 28 урочисто відкрито кімнату-музей присвячену афганським подіям.

Створення музею відбулось завдяки активності ветеранів війни в Афганістані Першотравневого району та педагогічного колективу школи.

До відкриття музею була проведена значна робота, а саме, Першотравнева районна рада надала допомогу по заміні вікон та ремонту стін кімнати-музею, зібрані матеріали стали основою для створення стендів. Для огляду відвідувачів представлені експонати, що висвітлюють історію Афганської війни 1979-1989 рр., ряд матеріалів присвячених перебігу війни (ведення бойових дій та виведення радянських військ). Є там і чимало інших експонатів – нагороди, формений одяг, інших речей, характерних для афганської війни. У день відкриття тут з’явився ще один експонат – польовий телефон, який подарувала Першотравнева ветеранська організація.

На урочистому відкритті побували представники Першотравневої районної у місті Чернівці ради разом із головою ради Віктором Мельничуком.

Захід закінчився вшануванням пам’яті загиблих хвилиною мовчання.