На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Щороку у перший день літа відзначається свято маленьких громадян - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято і тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає долати життєвий шлях.

В понеділок, 1-го червня 2009 року з нагоди відзначення цього свята у Першотравневому районі міським культурно-просвітницьким центром під керівництвом Юрія Сіроуса було організовано та проведено дитяче свято «Ми діти твої - рідна земле». Святкове дійство проходило на майданчику біля центру. З самого ранку веселі, запальні пісні закликали дітей та дорослих на свято. Зійшлися, переважно, мешканці мікрорайону «Руський».

Зі святом від Першотравневої районної у місті Чернівці ради привітала Тетяна Світко - перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення. Вона побажала усім юним громадянам, батькам, всім, хто не байдужий до дітей, щасливого дитинства, щастя, добробуту та віри у майбутнє.

Вихованці центру - танцювальний гурт «Веселі дівчата» (керівник С.Попадюк), учасники театральної студії (керівник Л.Маньковська), дитячий фольклорний колектив «Веселка» представили чудову концертну програму.

Самі жваві учасники та гості свята мали змогу взяти участь в спортивних естафетах, змаганнях, різноманітних конкурсах.

Чимало дітей прийняло участь у конкурсі «Малюнок на асфальті» (керівник К.Клефос).

Всі учасники конкурсів свята були відзначені солодощами від міського культурно-просвітницького центру.