На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

1 Червня - Міжнародний день захисту дітей. День цей особливий, він дарує всім дітям літо, канікули, радість та багато приємних сюрпризів.

В Чернівецьку обласну загальноосвітню школу - інтернат для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки, 1 червня з благодійною ярмаркою завітали гості: працівники управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради та підприємці - дівчата з «Калинки», 2 сектору 7 ряду. Вони люб'язно представили на благодійну ярмарку 65 нових стильних моделей одягу для дітей 2-9 класів. Основною умовою цієї ярмарки було тільки те, щоб одяг підійшов по розміру кожній дитині. Відбулася демонстрація моделей, можна сказати перший подіум для всіх дівчаток та хлопчиків в одязі, який прийшовся їм до смаку.

Треба було тільки бачити щасливі очі та посмішки дітей, які випромінювали радість і велику вдячність за подарунки, які вони отримали від дівчат з «Калинки».