На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються на підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Обов’язковість укладання колективного договору зумовлена тим, що регулюються соціально-економічні та трудові відносини, установлюються особливості оплати праці працівників конкретного підприємства, тривалість відпустки, соціальні пільги, гарантії, компенсації понад встановлені Генеральною, галузевою і регіональною угодами, законодавством.

Керівникам підприємств, установ і організацій Першотравневого району рекомендуємо при укладанні колективного договору обов’язково здійснити повідомну реєстрацію в управлінні праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради за вказаною адресою:

м. Чернівці, вул. Руська, 183,

ІІ поверх, каб. 221 Б