На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Останнім часом все частіше у молоді виникає питання: «За яких умов зараховується страховий стаж студентові?"

 

Відповідає заступник начальника управління Пенсійного фонду фонду України в м. Чернівцях Катерина Лакуста

 

До 1 січня 2004 року роки навчання в вищих учбових закладах, технікумах , училищах і т.п. зараховувалися в стаж. З 2004 року стаж можна "набути" заключивши договір добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та сплативши відповідні кошти. На даний час, щоб заключити такий договір, потрібно звернутися до податкової інспекції, а не в управління Пенсійного фонду. Проте, звернувшись в управління Пенсійного фонду, можна отримати необхідні роз’яснення по добровільному соціальному страхуванню.

Шановні студенти, подбайте вже зараз про майбутню пенсію. Кожний громадянин повинен сам для себе задати запитання: яку пенсію я хочу отримувати в майбутньому? Сьогодні я молодий, сьогодні я здоровий, сьогодні я багато заробляю, але потім я вийду на пенсію, чи щось трапиться і я трошки прихворію, яку я пенсію буду отримувати?!