На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Періоди, за які несплачені внески, «випадають» із страхового стажу

 

У нинішніх умовах проблемою залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати, повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах».

В умовах дефіциту вільних вакансій, працівники, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які запропоновані роботодавцем умови. Ціна виплат «у конверті» при цьому чимала. Працівники, працевлаштовані нелегально, у виникненні будь-яких проблем стають повністю безправними перед роботодавцем, бо по відношенню до працівника не діють передбачені трудовим законодавством державні гарантії. Найбільш поширеними порушеннями вимог трудового законодавства, що допускається роботодавцями, є: ненормований робочий день, відсутність вихідних днів,  відсутність оплати роботи в надурочний час, відсутність записів у трудовій книжці і несплата внесків до Пенсійного фонду. Погоджуючись на такі умови, наймані працівники не завжди розуміють, що позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання гідної пенсії у майбутньому. Крім цього держбюджет щорічно втрачає мільйони гривень несплачених коштів. Втрати управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях від виплати найманим працівникам заробітної плати в розмірі, що нижче мінімального, встановленого законодавством рівня, складають близько 700 тисяч гривень щомісячно.

Для того, щоб працівнику був зарахований повний місяць страхового стажу заробітна плата повинна виплачуватись відповідно до встановленого законодавством мінімального розміру (з 1 грудня – 1218 гривень) та з якої мають бути сплачені внески до Пенсійного фонду. Періоди, за які несплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для обчислення пенсії. Суб'єктам підприємницької діяльності також слід пам'ятати: використання нелегальної робочої сили, неоформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником - це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

 

Кароліна Паскар,

головний спеціаліст відділу обліку

надходження платежів з питань аналізу і звітності

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях