На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

21 травня 2009 року відбулося засідання ХХVІІ сесії Першотравневої районної у місті ради V скликання.

На порядку денному сесії розглядались питання життєдіяльності району, зокрема «Про організацію збору та вивозу твердо-побутових відходів на території Першотравневого району м.Чернівці». Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Штефуник проінформував присутніх про організацію роботи МКП «Чернівціспецкомунтранс», КЖРЕПів та ПП «Житлосервіс» щодо вивозу твердо-побутових відходів з території району. Було зазначено, що на території Першотравневого району налічується 296 вулиць та провулків. Вивіз твердо побутових відходів здійснюється МКП «Чернівціспецкомунтранс» згідно погоджених графіків. Протягом 2008 року вивезено та утилізовано - 238873,58м3 ТПВ, а за І квартал 2009 року - 53555,78м3 ТПВ. З приватного сектора згідно погоджених графіків ТПВ вивозиться по баковій системі.

МКП «Чернівціспецкомунтранс» спільно з фахівцями відділу з питань благоустрою, санітарії та екології постійно проводять претензійну роботу зі злісними боржниками, які притягуються до адміністративної відповідальності згідно «Правил благоустрою м.Чернівці».

Протягом 2008 року відкрито додатково 503 особових рахунки, всього з 2004 року по березень 2009 року укладено 2719 угоди.

Відділом з питань благоустрою, санітарії та екології за 2008 рік складено 223 адміністративних протоколи на мешканців приватного сектору за відсутність угод та несвоєчасну сплату за вивезення ТПВ, за січень - квітень 2009 року - 104 адміністративних протоколи.

Із співдоповіддю виступив Дмитро Сірман - голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля, яка попередньо вивчала дане питання на своєму засіданні.

В обговоренні прийняли участь присутні на сесії депутати ради, заступник директора ДЖКГ - Я.Кушнірик. Проблемні питання, які існують на сьогодні в даному напрямку, висвітлив у своєму виступі директор МКП «Чернівціспецкомунтранс» В.Воронюк.

Не менш актуальним було питання порядку денного сесії «Про стан підготовки дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період». Наталія Ярмиста - начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології проінформувала присутніх про стан дитячих майданчиків району. Згідно Комплексного плану благоустрою Першотравневого району на 2009 рік 34 дитячо-спортивних майданчика закріплено за КЖРЕП району та ПП «Житлосервіс» для проведення санітарного прибирання та поточного ремонту. В минулому році кошти на ремонт дитячих майданчиків не виділялись, на 2009 рік бюджетом району передбачено суму 74 тис.грн. Завдяки проведеній роботі за кошти спонсорів у 2008 році в районі облаштовано 4 нових майданчика: вул.Руська, 226 (ЗАТ «Київстар»), Руська, 249 (магазин «БудМакс»), Сагайдачного, 6 («Райфайзен Банк Аваль»), Авангардна, 45 (Компанія «Болена») та проведено ремонт дитячого майданчика на провулку Інтернаціональному, 5 силами депутатів районної у місті ради. Роботи по ремонту спортивного обладнання продовжуються та знаходяться на постійному контролі.

Думку депутатів щодо готовності дитячих майданчиків для використання у літній період висловила депутат Мар'яна Крайс. Одночасно вона внесла пропозицію депутатським фракціям взяти під опіку по одному дитячому майданчику.

Про виконання бюджету району у І кварталі поточного року прозвітував Іван Фальоса - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник фінансового управління. Він зазначив, що фактичні надходження по доходах загального фонду склали - 8 321 162 грн., або 102,3%. Видатки загального фонду за звітний період виконано в сумі 7 845 520 грн., що становить 96,4%. План по доходах спеціального фонду виконано на 101,2% (план - 2 866 447 грн., факт - 2 899 947 грн.), видатки по спеціальному фонду проведено в сумі 2 891 708 грн.

Окрім цього на сесії було розглянуто і прийнято рішення з інших питань, зокрема внесено зміни до адміністративної та міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради.

Активно обговорювали та вносили конструктивні пропозиції щодо прийнятих сесією рішень депутати: Володимир Старик, Дмитро Сірман, Мар'яна Крайс, Володимир Ладика, Ростислав Шерстюк, Ярослав Гуменко та інші.