На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Відповідно до розпорядження голови Першотравневої районної у місті ради від 29.04.2009р. № 37-р «Про створення комісій з підготовки питань XXVII сесію районної у місті ради V скликання «Про стан підготовки дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період», питання утримання та організації роботи дитячих майданчиків у весняно-літній період встановлено наступне.

Згідно з рішенням Комплексного плану благоустрою Першотравневого району на 2009 рік № 19/3 від 25.02.2009 р. додатком № 2 закріплено 34 дитячо-спортивних майданчика за КЖРЕП району та ПП «Житлосервіс» для санітарного прибирання та поточного ремонту.

В минулому році кошти на ремонт дитячих майданчиків, на жаль, не виділялись, проте на 2009 рік передбачено бюджетом районної у місті ради суму 74 тис. грн., яку розподілено в залежності від кількості дитячих майданчиків. Згідно помісячного розпису асигнувань по спеціальному фонду заплановано кошти на квітень поточного року в сумі 12. тис. грн., які використані в повному обсязі, на прибирання та ремонт обладнання.

Завдяки проведеній роботі за кошти спонсорів у 2008 році влаштовано 4 нових майданчика за наступними адресами: вул. Руська,226 ЗАТ «Київстар», Руська,249 магазин «БудМакс», Сагайдачного,6 «Райфайзен Банк Аваль», Авангардна,45 Компанія «Болена» та проведено ремонт дитячого майданчика на пров. Інтернаціональному,5 силами депутатів районної у місті ради.

Потребує значної уваги та вирішення проблема забезпечення охорони на відкритих майданчиках. На майданчиках, які відремонтовані в минулому році, обладнання частково знищене.

Технічний нагляд за станом обладнання на майданчиках необхідно проводити системно та регулярно.

Спостерігаються випадки забруднення дитячих майданчиків особами без постійного місця проживання та дорослими громадянами, які ведуть аморальний спосіб життя.

Роботи по ремонту дитячо-спортивного обладнання продовжуються та знаходяться на постійному контролі Першотравневої районної у місті ради.

Інформація про санітарно-функціональний стан дитячих майданчиків