На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

12 травня 2009 року відбулось чергове виїзне засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля під головуванням Сірмана Д.О. Засідання проводилось в приміщенні МКП «Чернівціспецкомунтранс», оскільки на порядку денному були питання « Про організацію збору та вивозу твердо-побутових відходів на території Першотравневого району м. Чернівці», « Про стан підготовки дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період» та «Про санітарний стан та благоустрій територій гаражних кооперативів, стан справ щодо обліку громадян, які перебувають на черзі на отримання місць для встановлення гаражів».

На засідання було запрошено керівників органів самоорганізації населення та начальників КЖРЕП № 9,11,12 та ПП «Житлосервіс». Доповідали: заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Штефуник Ю.С., начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Ярмиста Н.Д., начальник МКП «Чернівціспецкомунтранс» Воронюк В.І. голови вуличних комітетів.

Відбулась відверта і принципова розмова. Депутатами прийнято цілий ряд рекомендацій і пропозицій, що стосуються в першу чергу покращення організації роботи по вивозу твердо-побутових відходів на території Першотравневого району м.Чернівці та підготовки дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період.