На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Під таким гаслом 9 травня 2009 року о 10-ій годині на Центральному кладовищі біля Вічного вогню розпочався в Першотравневому районі багатолюдний мітинг, присвячений 64-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.

З самого ранку до Вічного вогню йшли ветерани, груди яких прикрашали численні ордени та медалі, виграваючи золотом на сонці, і люди, які пізнали біль втрати близьких та рідних у роки війни, і зовсім юні чернівчани.

Керівниками обласної, міської, районної влади, представниками правохоронних органів, профспілкових організацій, політичних партій до Меморіалу слави та Вічного вогню було покладено вінки та квіти на вшанування загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Про незабутній подвиг у грізні роки війни, про полеглих, які не дожили до Перемоги, про звитяжну працю трудівників тилу у своїх виступах говорили Ю.Ваньчицький - голова районної у місті ради, В.Куліш - голова обласної державної адміністрації, І.Шилепницький - голова обласної ради, В.Юрійчук - уповноважений державного комітету України у справах ветеранів Чернівецької області, голова обласної ради ветеранів України.

Пам'ятати завжди з покоління в покоління незабутні роки Вітчизняної і тих, хто виборов Перемогу закликав у своєму виступі учасник бойових дій, полковник у відставці, Почесний прикордонник України В.Чупак.

Зі словами вдячності за добуту перемогу до ветеранів війни від іменні молоді звернулась студентка ІІІ курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки К.Гутуряк.

Хвилиною мовчання присутні на мітингу вшанували пам'ять про тих, хто залишився на дорогах війни, не повернувся до рідних домівок. І про тих, хто помер від ран уже в мирні дні. До Вічного вогню та могили полеглих солдат та офіцерів лягли гірлянда Слави та живі квіти.

Після урочистостей всі бажаючі мали змогу покуштувати солдатської каші у розташованій біля кладовища польовій кухні.