На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З грудня місяця підвищиться розмір пенсій

 

У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму підвищено розмір пенсій пенсіонерам. Фахівцями управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини.

Загалом у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, перерахунок пенсії проводиться автоматизовано і не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи). Мінімальний розмір пенсії з 01 грудня становить 949 грн. Мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни та учасникам бойових дій інвалідам 1 групи, учасникам бойових дій в період ВВВ та війни з Японією, яким виповнилося 85 років і більше, та інвалідам 2,3 груп з їх числа пенсійна виплата складатиме 2704,65 грн., інвалідам 2 групи -2419,95 грн., інвалідам 3 групи - 2135,25 грн. Особам, яким виповнилося 100 і більше років, підвищення встановлюється в потрійному розмірі.
 

Катерина Лакуста,

заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях