На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

26 листопада 2013 року відповідно до плану роботи відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради  відбулося розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке     провів начальник відділу – заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Володимир Затурський.

На засідання були запрошені керівники підприємств, установ, організацій, КЖРЕПів та приватних житлових підприємств, ЖБК, ЖБТ, ОСББ Першотравневого району, посадові особи виконавчих органів районної у місті ради.

Порядком денним було передбачено розглянути питання готовності підприємств, установ та організацій району до роботи в умовах зимового періоду, заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пожежної безпеки.

У обговоренні зазначених питань прийняти участь представники служб: майор ЦЗ Олег Власенко – головний інспектор ЧМВ ДСНС України в Чернівецькій області, Василь Казимир – майстер виробничого навчання обласного центру БЖН.

У виступах, що супроводжувались демонстрацією навчальних кінофільмів, було наведено статистику виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, суму збитків в Україні, Чернівецькій області та районі за минулий і поточний роки. Зауважено на найбільш поширені причини виникнення пожеж, а саме: необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації печей та електроприладів, несправність електромережі тощо.

Було звернуто увагу усіх присутніх керівників на актуальність і значимість даного питання особливо в зимовий період року. Саме на керівників, відповідно до чинного законодавства, покладається відповідальність за виконання протипожежних заходів на виробництві і в житловому секторі.