На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Отримання пенсій через банк — переваги суттєві

 

Кожен пенсіонер заслуговує на дбайливе ставлення та найкращі умови обслуговування. Діючим законодавством України пенсіонерам і одержувачам допомоги надано право самостійно обирати установу, яка буде здійснювати безпосередню виплату належних їм сум пенсій. З кожним роком все популярнішими стають банківські установи, які надають ряд послуг і можливостей для людей літнього віку.

Станом на 1 листопада 2013 року на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернівцях перебуває 56868 пенсіонерів, 72,6% з яких отримує пенсійні виплати через банківські установи.

З метою економії бюджетних коштів в управлінні проводиться відповідна роз’яснювальна робота.

Обслуговування в банках виплати пенсій має ряд переваг для пенсіонерів, а саме: пенсіонер, відкривши пенсійний рахунок, може одержати пенсію в будь-який зручний для нього час у відділенні банку або через банкомат; зняти з поточного пенсійного рахунку як усю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки (таким чином, у кожного пенсіонера з’являється можливість одержати невеликий додатковий дохід), надається можливість сплатити за комунальні послуги тощо.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває для літньої людини нові можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить її вільний час: тепер не потрібно стояти в черзі в касі банку для отримання пенсій та грошової допомоги, можна скористатись мережею банкоматів. У разі переїзду, від'їзду на лікування або відпочинок тепер не виникає необхідності брати з собою значну суму коштів готівкою. Картковий рахунок дасть можливість отримати гроші через мережу банкоматів або в будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України. Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний саме для нього час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків.

Для того, щоб отримувати пенсію через банківську установу громадянам необхідно: звернутись до відділення банку розташованого найближче до Вас, написати заяву на отримання пенсії через відділення банку та оформити відкриття карткового рахунку. При собі необхідно мати оригінали документів: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення (за наявністю).

 

Катерина Лакуста, 

заступник начальника 

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях