На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання та роботи питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням голови районної у місті ради від 09.07.2013 р. № 97-р «Про організацію особистого прийому громадян керівництвом районної у місті ради та її виконавчих органів на ІІ півріччя 2013 року», здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

18 листопада 2013 року в приміщенні Чернівецького РЕМ (вул. Прутська, 23-А) відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Мельничуком Віктором Анатолійовичем.

Порушені мешканцями питання життєдіяльності району стосувалися ремонту та експлуатації житлового фонду, подачі води на верхні поверхи в будинку №223 на вул. Руській, прибирання прибудинкових територій, відновлення розкопок після прокладання комунікацій біля будинку, побудованого будівельною компанією «Ріка».

Мешканець вул. Немирівської порушив питання ремонту дороги, вуличного освітлення, незадовільного стану опор, встановлених ПАТ «Укртелеком».

Щодо ліквідації витоку на водопровідній мережі біля будинку №15 на вул. Макаренка звернувся мешканець даної вулиці.

За підсумками проведеного виїзного прийому голова  ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.