На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

З 01.04.09 по 30.04.09 р відбулися засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Першотравневої районної у місті ради, які проводив її голова - Штефуник Ю.С. - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступник голови адмінкомісії - Степанченко Н.Г.

На засіданні адміністративної комісії було розглянуто - 80 адмінпротоколів за участю громадян, які скоїли правопорушення.

Зокрема накладено адмінстягнення на - 73 правопорушників відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою, недодержання правил щодо забезпечення чистоти - протоколи складені фахівцями відділу з питань благоустрою) в т.ч.:

 • на 4-х правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 170 грн за засмічення території при здійсненні стихійної торгівлі.

 • на - 6-ть правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 374 грн за захаращення двору спільного користування.

 • на 4-х правопорушників накладено адміністративне стягнення в розмірі - 408 грн, за неприбирання території та прилеглої території до гаражних кооперативів.

 • на 2-х правопорушників накладено адміністративне стягнення в розмірі - 102 грн, за неприбирання території житлово-будівельних кооперативів

 • на - 3-х правопорушників накладено адмінстягнення в розмірі - 119 грн, за виніс бруду автомобільним транспортом на проїжджу частину.

 • на 24-х правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 1020 грн та оголошено 8 - попереджень, за відсутність угоди та сплати за вивіз ТПВ МКП „Чернівціспецкомунтранс".

 • на 4-х правопорушників накладено адмінстягнення в розмірі - 187 грн, за відсутність урни при вході в магазин (порушення правил благоустрою міста)

 • на 3-х правопорушників накладено адміністративне стягнення в розмірі 153 грн, за виніс будівельного сміття на точку збору ТПВ.

 • на 1-го правопорушника накладено адміністративне стягнення в розмірі - 119 грн, за відсутність огорожі на будівельному майданчику.

 • на 3-х правопорушників накладено адміністративне стягнення в розмірі - 289 грн, за розклеювання рекламних оголошень в невстановлених для цього місцях.

 • на 11-ть правопорушників накладено адміністративне стягнення в розмірі - 850 грн, за встановлення малогабаритної реклами без відповідних документів.

Накладено адмінстягнення на 2-х правопорушників на суму - 170 грн відповідно до ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі на ринках).

Накладено адмінстягнення на 2-х правопорушників на суму - 68 грн за ч.2 ст. 212/1 (несвоєчасна реєстрація народження дитини у відділі РАЦС)

Накладено адмінстягнення на 3-х правопорушників на суму -238 грн, за порушення правил охорони і використання пам'яток історії та культури.