На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

22 квітня 2009 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради, яке провів голова ради Юліан Ваньчицький. В засіданні прийняли участь: Т.Сорохан - помічник прокурора Першотравневого району, Л.Бамбуляк - заступник начальника фінансового управління міської ради, представники ради та члени виконкому.

На засіданні розглянуто чимало суттєвих питань. Зокрема, було заслухано - про стан надходжень власних доходів до районного бюджету. З інформацією виступила заступник начальника фінансового управління Тамара Шумська. Вона відзначила, що за І квартал 2009 року план по власних доходах виконано на 124,4 відсотків, при плані 413 400 грн., фактично надійшло 514 068 грн., в абсолютних показниках перевиконання складає 100 668 грн. Власними доходними джерелами районного бюджету є: плата за землю, ринковий збір, державне мито, адмінштрафи.

Не менш важливе питання, яке було розглянуто разом із запрошеними головами кооперативних гаражів, товариств, спілок, тощо, це - санітарний стан та благоустрій територій гаражних кооперативів, стан справ щодо обліку громадян, які перебувають на черзі на отримання місць для встановлення гаражів, про яке доповіла Н.Ярмиста - начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології. Під час обговорення було висловлено зауваження та пропозиції щодо бездіяльності голів кооперативів під час проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району, відсутності обліку та черговості бажаючих отримати місце під встановлення гаражу, тощо. З пропозицією щодо направлення узагальнюючої інформації в прокуратуру, яка, в свою чергу проведе перевірку на предмет ведення черги на придбання місця під гараж та дотримання санітарного стану прилеглої території виступила Т.Сорохан.

Засідання виконкому розглянуло ще ряд важливих питань, по яких були прийняті відповідні рішення.