На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 встановлено національний День охорони праці, який щороку відзначається 28 квітня, що збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці.

У 2009 році Всесвітній день охорони праці співпадає з 90-річчям утворення Міжнародної організації праці, який відзначатиметься в усьому світі, а також в Україні під гаслом «90 років діяльності МОП за соціальну справедливість».

Обласним організаційним комітетом ухвалено рішення провести на всіх підприємствах, в установах, організаціях області в період з 22 по 28 квітня 2009 року Тиждень охорони праці під девізом «Життя та здоров'я на робочому місці - основне право людини» та рекомендовано розробити комплекс заходів (семінарів, конференцій, виставок, засідань круглих столів, дискусій).

Виконком районної ради переконливо рекомендує активно включитися в цю роботу та провести з 22 по 28 квітня 2008 р. Тиждень охорони праці, залучити до акції кожного працівника (студента, учня), визначити та вжити додаткових заходів щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, приділити належну увагу інформаційному забезпеченню акції. Пропонуємо також вшанувати пам'ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім'ї потерпілих, вишукати можливості для надання їм допомоги. Доцільно також за підсумками оглядів-конкурсів заохотити працівників за активне сприяння підвищенню рівня безпеки та поліпшенню умов праці

Перший заступник начальника
управління праці та соціального захисту населення Т.Світко