На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

16 квітня 2009 року в рамках проведення місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району, за ініціативи комітету по догляду за українськими історичними похованнями (голова - Сірман Д. О.), Українського Народного дому (голова - Старик В. П.), фракції «Наша Україна» Першотравневої районної у місті Чернівці ради, молодіжної організації союзу «Наша Україна» - спілки активної молоді «САМ», учнів ЗНЗ №16 проведено толоку по прибиранню місць поховання видатних діячів історії, культури, освіти Буковини, які знаходяться на території історико-культурного заповідника «Кладовище по вулиці Зеленій». В ній прийняло участь 75 осіб.

Слід зазначити про те, що дана акція проходила напередодні відзначення Міжнародного дня пам'яток та визначних місць і Дня пам'яток історії та культури.

Під час прибирання учасники акції мали можливість ознайомитись із життєвим шляхом та діяльністю похованих видатних діячів про які цікаво розповіли Володимир Старик та Дмитро Сірман.