На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 

З настанням опалювального сезону до управління праці та соціального захисту населення збільшились звернення громадян для призначення субсидії.

Субсидії виплачуються за рахунок субвенції коштів з державного бюджету. Чинним законодавством передбачено, що при призначенні субсидії спеціалістами управління проводиться перевірка використання державних коштів.

При зверненні за призначенням субсидії заявник заповнює декларацію про доходи та майновий стан сім’ї та несе повну відповідальність за правдивість та достовірність наданої ним інформації. Але, як показує практика, бувають випадки коли заявники надають недостовірну інформацію щодо доходів або майнового стану своєї сім’ї. Тому управління здійснює перевірку наданої заявниками інформації від підприємств, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державної податкової інспекції, Управління державної автомобільної інспекції та фізичних осіб.

Якщо в результаті проведеної роботи виявляється переплата, управління повідомляє заявника про суму переплати та термін її погашення. У випадку, коли заявник добровільно не повертає зайво отримані кошти, управління вирішує питання повернення коштів у судовому порядку.

Також зауважуємо, що відповідно до п.4 Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями в разі виявлення при перевірках неправильних відомостей в довідках про доходи, виданих юридичними особами, в результаті чого були надміру виплачені кошти за призначеними субсидіями, управління стягують надміру виплачені кошти із зазначених юридичних осіб у претензійно-позовному порядку відповідно до цивільного законодавства України.

Згідно з чинним законодавством, якщо в результаті подання недостовірної інформації про доходи та майновий стан, особі неправомірно призначено субсидію, зайво отримані нею кошти в обов’язковому порядку підлягають поверненню до державного бюджету.