На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Про звітність до Пенсійного фонду

 

У зв’язку з набранням чинності законами України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та від 04 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” функція адміністрування єдиного соціального внеску (в т.ч. прийом від страхувальників звітності про суми нарахованого єдиного внеску) передана до органів Міністерства доходів і зборів.

Пенсійний фонд України відповідно до завдань, визначених в Законі України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру.

Облік застрахованих осіб, звіти щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за періоди до 01 січня 2011 року ведуться відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 10 червня 2004 року N 7-6 "Про затвердження Порядку формування та подання органам Пенсійного фонду України відомостей про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування" та постанови правління Пенсійного фонду України від 05 листопада 2009 року N 26-1 "Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України".

Тобто, відомості про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування за період до 01 січня 2011 року, страхувальникам необхідно подавати до органів Пенсійного фонду України.

Також, особи, які на підставі частини третьої статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" здійснюють доплату страхових внесків з тим, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок, і надалі подають звіт до органів Пенсійного фонду України.

Робочі органи виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2010 року № 28-1 «Про облік відомостей про осіб, які підлягали загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття та отримували допомогу по безробіттю», і надалі повинні подавати до органів Пенсійного фонду України відомості про осіб, які підлягали загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях