На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

До уваги громадян! 

 

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс "Особистий кабінет виборця".

Метою обробки даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

"Особистий кабінет виборця" складається з наступних розділів:

  1. Перевірити дані у Реєстрі.
  2. Інформація про запити.
  3. Налаштування.
  4. Правила користування.

Шановні виборці!

Запрошуємо взяти участь у випробування даного програмного ресурсу, створити свій "особистий кабінет" та перевірити наявність своїх даних в Державному реєстрі виборців!


Для цього необхідно на головні сторінці офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії "Державний реєстр виборців" (https://www.drv.gov.ua) обрати вкладку "Особистий кабінет виборця" та зареєструватися. Для заповнення реєстраційної картки вказується власна електронна пошта, прізвище, ім’я та по батькові, дата народження. ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.

Далі у розділі "Перевірити дані у Реєстрі" необхідно заповнити всі поля у формі запиту. Відповідь надсилається на електронну пошту запитувача на протязі 2-3 робочих днів та містить інформацію про включення (не включення) виборця до Державного реєстру виборців, а також адресу місцезнаходження виборчої дільниці відповідно до адреси місця проживання.  Кількість запитів обмежена – не більше одного на добу.

Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

Також звертаємо увагу на те, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом.

У разі необхідності отримання інформації щодо "Особистого кабінету виборця" та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, ви також можете звернутись до

відділу ведення Державного реєстру виборців,

який знаходиться за адресою: м.Чернівці, вул.Руська, 183,

каб.№№207/1,  207/2 (2-й поверх),

контактні телефони 57-12-70; 57-12-67, тел/факс 57-12-60