На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Мігрантам про страховий стаж

 

Як уже відомо з 1 жовтня 2011 року набув чинності Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який утричі збільшив мінімальний стаж, що є визначальним для отримання самого права на пенсію – з п’яти необхідних років до 15. На сьогоднішній день багато наших громадян котрі працюють за межами держави повинні не забувати про своє пенсійне майбутнє. Інакше кажучи. якщо працівник, повернувшись із закордонних заробітків, не матиме набутого в Україні 15-річного трудового стажу і не встигатиме його заробити до виходу на пенсію, то й не матиме він і самого права на пенсію. Законодавчо збільшено не тільки мінімально необхідний для отримання права на пенсію стаж, а й загальний. Жінки мусять мати тепер не 20, а 30 років загального страхового стажу, чоловіки – не 25, а 35 років. Саме він є визначальним та обов’язковим для нарахування мінімальної пенсії, не нижче від розміру прожиткового мінімуму. Звичайно у першу чергу працівник повинен працювати за кордоном на легальних умовах, сплачуючи там же страхові внески офіційно. Відтак набувається право на пенсію не лише від тієї держави, де працює мігрант. Закордонний стаж може також долучатися до сумарного підрахунку трудового стажу й при визначенні права на пенсію в Україні, якщо з державою працевлаштування укладено міжнародний договір про соціальне (пенсійне) забезпечення.

Державні гарантії зі збереження трудового стажу забезпечено і на пострадянському просторі. Набутий нашими співвітчизниками на території країн СНД враховується при їхньому виходу на пенсію як свій власний - вітчизняний стаж. Звичайно за умови легальної роботи, легальної зарплати і відповідною сплатою страхових внесків до Пенсійних фондів цих держав.

Якщо громадяни України є на заробітках в країнах, з якими ще з різних причин не заключено угод щодо соціального (пенсійного) забезпечення трудових мігрантів, втрачають стаж, а в майбутньому ще й право на пенсію. В такому випадку за українським законодавством трудові мігранти мають право та можливість укласти договір добровільної участі у солідарній системі. Працюючи, скажімо, в Італії, вони можуть це зробити в територіальному органі Пенсійного фонду України за місцем свого постійного проживання в Україні і переказувати навіть з-за кордону відповідні страхові внески. Закон допускає можливість одноразової сплати внесків за попередні роки. При потребі кожен може надолужити згаяне, починаючи з 2004 року, від часу набуття чинності Закон України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Тут є лише дві умови: договір на такий вид пенсійного страхування мусить бути укладений не менше ніж на рік, при цьому сума щомісячних платежів може бути визначена самою особою, однак не може бути меншою за мінімальний страховий внесок.

 

Катерина Лакуста,

заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях