На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В період з 01.03.09 по 31.03.09 р відбулися засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Першотравневої районної ради, які проводив її голова - Штефуник Ю.С. - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступник голови адмінкомісії - Степанченко Н.Г.

На засіданні адміністративної комісії було розглянуто - 65 адмінпротоколів за участю громадян, які скоїли правопорушення.

Зокрема накладено адмінстягнення на правопорушників відповідно до ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил користування жилими приміщеннями) - 4/204 грн.

Накладено адмінстягнення на - 47 правопорушників відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою, недодержання правил щодо забезпечення чистоти) в т.ч.:

  • на - 3-х правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 153 грн - за неприбирання від сміття прилеглих територій.

  • на 7-м правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 187 грн за засмічення території при здійсненні стихійної торгівлі.

  • на - 3-х правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 102 грн за захаращення двору спільного користування.

  • на 3-х правопорушників за проведення земляних робіт без відповідного дозволу, накладено адміністративне стягнення в розмірі - 238 грн.

  • на 1-го правопорушника накладено адмінстягнення в розмірі - 119 грн за виніс бруду автомобільним транспортом на проїжджу частину.

  • на 17-м правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 697 грн та оголошено 11 - попереджень за відсутність угоди та сплати за вивіз ТПВ МКП „Чернівціспецкомунтранс".

  • на 2-х правопорушників накладено адмінстягнення в розмірі - 68 грн за відсутність урни при вході в магазин (порушення правил благоустрою міста).

Накладено адмінстягнення на 3-х правопорушників на суму - 102 грн відповідно до ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі на ринках).

Накладено адмінстягнення на 8-м правопорушників на суму - 680 грн за ст.181/1 (надання сексуальних послуг за грошову винагороду).

Накладено адмінстягнення на 3-х правопорушників тиші та громадського спокою(ст. 182 КУпАП) на суму - 425 грн.