На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

19.06.2013 заступник голови комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, начальник відділу з питань НС та ЦЗН Володимир Затурський провів чергове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

У засіданні взяли участь представники районної у місті Чернівці ради, управління праці та соціального захисту населення, відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у м. Чернівці, Чернівецького міського управління головного управління «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області, ДПРЧ №2, керівники КЖРЕПів №9,11 та ПП «Житлосервіс».

По першому питанню слухали начальника відділу Чернівецького міського управління, головного управління «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області Надію Бурлу, яка повідомила, що з початку поточного року перевірки стану гігієни праці проводилися в ЗОШ та ДНЗ. Критерії оцінки встановлювалися згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2012 року № 869 «Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності для санітарного та епідемічного благополуччя населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною санітарно-епідеміологічною службою та її територіальними органами».

По другому питанню слухали заступника голови комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, начальник відділу з питань НС та ЦЗН Володимира Затурського, який наголосив, що з початком літнього періоду відповідним службам треба забезпечити профілактичні заходи щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей.

Керівники ДПРЧ №2, КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс» інформували, щодо проведеної роботи по забезпеченню безпечного користування дитячими майданчиками.

Рішенням комісії доручено відповідним службам активізувати роботу щодо стану гігієни праці на підприємствах району. Забезпечити через ЗМІ інструктаж з безпеки життєдіяльності дітей в літній період.