На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Кожна застрахована особа може отримати про себе відомості, що накопичені в Пенсійному фонді


У рамках розвитку інформаційних технологій в управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернівцях працює інформаційний кіоск. За допомогою цього пристрою кожна застрахована особа має можливість за лічені секунди самостійно, не звертаючись за допомогою до працівників Фонду, отримати інформацію про заробітну плату, з якої сплачені страхові внески, про стаж, пільгові умови праці протягом 2000-2013 років; розмір нарахованої пенсії тощо.

Користування кіоском не потребує від людини спеціальної підготовки і навичок роботи з комп’ютером, тому що взаємодія користувача з ним здійснюється простим дотиком пальця до сенсорного екрану.

Тим, хто ще не має такої практики, надаємо правила отримання інформації через цей технічний ресурс. Отже, аби скористатися кіоском необхідно мати страхове свідоцтво або пластикове пенсійне посвідчення. Сканер інформаційного кіоску зчитує штрих-код страхового свідоцтва або пенсійного посвідчення, після чого застрахована особа отримує відповідні дані.

Крім цього, громадяни мають можливість отримати іншу довідкову інформацію, наприклад, про перелік документів для призначення пенсії, графік особистого прийому громадян керівництвом Фонду, через які банки можуть здійснюватися пенсійні виплати тощо.

Отримана інформація дає можливість запитувачу пересвідчитися, які відомості про нього надані роботодавцем та накопичені в базі даних Пенсійного фонду України. У випадку, коли відомості щодо нарахованої заробітної плати не відповідають дійсності, громадянину варто звернутися за роз’ясненням до роботодавця стосовно причин допущеної помилки та подати коригуючі відомості до системи персоніфікованого обліку Фонду. Особистий контроль застрахованої особи – це найбільш дієвий засіб впливу на роботодавця. Щоб уникнути зайвого клопоту при оформлені пенсії, подбайте про це завчасно.

Мешканці м. Чернівці можуть скористатися послугами інформаційного кіоску, який встановлений у приміщенні управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, вул. Головна ,205, І поверх.