На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Електронний ресурс допоможе швидко та зручно отримати корисну інформацію щодо пенсійних питань

 

Запровадження Пенсійним фондом централізованого електронного сервісу з доступом до будь-якого місця в Україні у режимі он-лайн і з можливістю отримувати не лише різну інформацію, але і додаткові послуги - є ключовою подією. Основна мета створення веб–порталу електронних послуг - покращення якості, оперативності обслуговування громадян та впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері.

Потенційна аудиторія веб-порталу величезна: пенсіонери, громадяни працездатного віку, підприємці, самозайняті та юридичні особи. Крім того веб-портал  може бути цікавий також українцям, які перебувають за межами країни, наприклад, на заробітках.

Так, звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Також, можна буде ознайомитись із формами заяв та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та самозайняті особи, зможуть отримати таку інформацію, як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись із умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік або зняття з нього.

Наймані робітники зможуть перевірити, як роботодавець сплачує за них внески до Пенсійного фонду. А роботодавці – юридичні особи - необхідну інформацію про відносини з Пенсійним фондом, скажімо під час взяття  на облік або зняття з нього підприємства або зміни власника.

Користуватися послугами веб-порталу можуть усі громадяни, застраховані особи, пенсіонери і страхувальники (юридичні та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності). Для отримання можливості користуватися послугами веб-порталу у повному обсязі необхідно особисто звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України із заявою та документами: застрахованої особи або пенсіонера - паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

  • для страхувальників - витяг (виписку) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і паспорт уповноваженої особи.

Враховуючи переваги інтернет-комунікації, значне прискорення та підвищення ефективності електронної взаємодії порівняно із традиційними «очними» зверненнями перспективи розвитку веб-порталу  - багатообіцяючі. Завдяки веб-порталу майже всю необхідну інформацію можна отримувати, не виходячи з будинку. Треба лише увімкнути комп’ютер або смартфон.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України http://portal.pfu.gov.ua.

За додатковими роз’ясненнями стосовно веб–порталу електронних послуг просимо Вас звертатися до територіальних управлінь Пенсійного фонду України. Для мешканців міста Чернівці до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, вул. Головна, 205, т. 7-45-31