На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Через заборгованість до Пенсійного фонду працівники втрачають страховий стаж


Сьогодні кожний громадянин знає, що рівень його майбутньої пенсії залежить від страхового (трудового) стажу та заробітної плати, з якої проводиться нарахування та сплата внесків до Пенсійного фонду. Несплата страхових внесків не дає можливості зарахувати період трудової діяльності до страхового стажу. І, як наслідок, громадяни мають пенсію, яка не відповідає їхнім сподіванням.

Своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України – це обов’язок платників щодо соціального захисту своїх найманих працівників. Проте не всі керівники підприємств – боржників розуміють, що порушення ними обов’язків сплати внесків за своїх найманих працівників позбавляє останніх забезпеченої старості.

Станом на 05.06.2013 загальна заборгованість зі сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України в м Чернівцях становить 15683,25  тис. грн.

Боржниками до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях являються:

Підприємства - боржники

Приватні підприємці - боржники

Варто мати на увазі, що страховий стаж найманим працівникам буде зарахований лише після сплати страхових внесків цими підприємствами в повному обсязі, і тільки тоді індивідуально кожному буде проведено призначення та перерахунок пенсії.

Хочеться звернутися до платників нашого міста, як юридичних, так і фізичних осіб з проханням дотримуватись норм діючого законодавства. Платіжно-фінансова дисципліна має бути для вас визначальною і тоді ми матимемо стабільність надходжень до бюджету Фонду, що дасть можливість забезпечити своєчасну виплату пенсій та відновити соціальні права та гарантії застрахованих осіб, зніме додатковий фінансовий тягар з юридичних осіб та приватних підприємців у вигляді штрафних санкцій та пені за порушення пенсійного законодавства.

 

Руслана Панцерна, 

головний спеціаліст відділу

обліку надходження платежів

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях