На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні буковинці!


Доброю традицією стало проведення в Україні Міжнародного дня захисту дітей з метою привернути увагу суспільства до потреб, інтересів та запитів нашого майбутнього покоління. При цьому найбільшу увагу необхідно приділити дітям з особливими потребами, які найчастіше перебувають у складних життєвих обставинах.

2013 рік за ініціативою Президента України оголошено роком дитячої творчості. Наші діти з особливими потребами за підтримки професійної спілки працівників соціальної сфери представляють на огляд громадськості свої найкращі творчі роботи, які можна буде оглянути всім відвідувачам 7 червня 2013 року з 1100 в музеї народної архітектури та побуту під відкритим небом (вул. Московської олімпіади, 38Б, район Кемпінгу) та придбати під час аукціону. Кошти, що надійдуть від продажу, будуть перераховані на рахунки центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Буковинці завжди відгукувалися на чужу біду, переймалися проблемами тих, хто опинився в скруті, були ініціаторами та активними учасниками доброчинних справ.

Від імені Організаційного комітету з підготовки та проведення в області благодійних акцій звертаюся до керівників установ, підприємств, організацій, релігійних конфесій та громадсько-політичних організацій, до всіх небайдужих людей виявити добру волю, здійснити у міру своїх можливостей благодійні заходи, зробити свій внесок у вигляді подарунків та пожертвувань для соціальної адаптації дітей з особливими потребами та поліпшення матеріального становища центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Давайте спільно розв'язувати насущні проблеми дітей з особливими потребами - усіх, хто чекає на нашу допомогу та підтримку. Сподіваюся цей заклик знайде щирий відгук та розуміння у всієї буковинської громади.

Заздалегідь вдячні Вам за доброту, чуйність і милосердя.

 

Реквізити отримувача:

Професійна спілка працівників соціальної сфери код 26593061,

р/р 26000051601755 в ЧФ «Приватбанк» м. Чернівці МФО 356282

 

За довідками просимо звертатись за тел.: 46669, 45537