На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

29.05.2013 заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник фінансового управління Іван Фальоса провів чергове засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні взяли участь представники районної у місті Чернівці ради, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях та керівники підприємств району.

По інформації заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Чєпєлєвої, згідно моніторингу заборгованість із заробітної плати по Першотравневому району станом на 01.05.2013 становила 371,9 тис. грн. (КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці»). Протягом травня поточного року на вищевказаному підприємстві простежувалася динаміка щодо зменшення заборгованості по заробітній платі і на 28.05.2013 становила 186,1 тис. грн.

По інформації головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів УПФ в м. Чернівцях Галини Микуляк, за січень - квітень 2013 року від платників єдиного соціального внеску за оперативними даними надійшло 302,48 млн. грн. власних надходжень, що становить 99,71% до планових показників (план – 303,34 млн. грн.). За аналогічний період 2012 року на рахунки управління надійшло 285,8 млн. грн.

Найбільшими боржниками в Першотравневому районі по внескам до Пенсійного фонду станом на 01.05.2013 є наступні підприємства: КП Міжнародний аеропорт «Чернівці», ТОВ «Дельта-Буд», тощо. По пільгових пенсіях найбільшими боржниками є: ТДВ «Чернівецький домобудівний комбінат», ДП «Чернівцілегмаш», тощо.

Рішенням комісії доручено управлінню праці та соціального захисту населення і управлінню пенсійного фонду в м. Чернівцях активізувати роботу щодо забезпечення виплати заробітної плати та своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду.