На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

У Першотравневому районі міста Чернівці вже за традицією на Центральному кладовищі, що по вул. Кишинівській, 1, біля Меморіалу слави та Вічного вогню 9-го травня зранку зібралось чимало мешканців району та міста урочисто відзначити День Перемоги.

Керівниками обласної, міської, районної влади та іншими організаціями до Меморіалу Слави та Вічного вогню було покладено вінки та квіти на вшанування загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Зворушливо для всіх присутніх була мить покладання до підніжжя Меморіалу гірлянд Слави.

Звертаючись до присутніх на мітингу, голова районної ради Віктор Мельничук назвав День Перемоги датою, яка назавжди залишиться у серцях та пам'яті людей.

Зі словами вдячності виступили: Михайло Папієв – голова Чернівецької обласної державної адміністрації, Михайло Гайничеру – голова Чернівецької обласної ради; від імені ветеранів зі зверненням до молоді та громади – Василь Чупак; від імені підростаючого покоління – учениця 10-го класу загальноосвітньої школи №28 Турецька Любов.

Хвилиною мовчання і залпами салютної групи учасники урочисто-траурного мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Було приємно спостерігати що на мітингу були присутні люди різного віку, особливо багато молоді, якими покладено чимало вінків та квітів до Вічного вогню та могил загиблих воїнів.

Перед учасниками мітингу урочистим маршем пройшли воїни Чернівецького гарнізону.

Після урочистих подій всі запрошені мали змогу відвідати польову кухню та покуштувати солдатської каші та «фронтові 100 грам», переглянути військову техніку та озброєння, а також концертну програму, присвячену Дню перемоги.