На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку


В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 25.04.2013 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто питання про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду.

У роботі комісії брали участь представники районної у місті Чернівці ради, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м.Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення  в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м.Чернівці та керівники підприємств району.

Слухали: начальника управління праці та соціального захисту населення Світко Т.І., яка повідомила, що станом на 25.04.2013 заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях району,  згідно оперативних  статистичних даних, немає. Але, згідно моніторингу щодо своєчасної виплати заробітної плати встановлено, що існує заборгованість по заробітній платі на одному підприємстві району, про що проінформовано Чернівецьку прокуратуру з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.

Управлінням постійно проводяться перевірки підприємств, які у звітах до ПФУ відображають нарахування заробітної плати менше ніж законодавчо гарантована. За результатами перевірки встановлено, що всі перевірені об’єкти господарювання дотримуються державних мінімальних гарантій в оплаті праці, але працюють в неповному робочому режимі.

Також, управлянням був опрацьований перелік платників до УПФ в м. Чернівцях за лютий 2013 року, згідно якого на 45 підприємствах, установах, організаціях району відображено заборгованість по заробітній платі, з яких: на 3 – сума заборгованості по заробітній платі підтверджена, на 3 – поточна і повністю виплачено, на 1- внесено у звіт помилково, на 38 – борги минулих років.       

Слухали: головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Микуляк Г.І., яка повідомила, що за січень - березень 2013 року від платників ЄСВ за оперативними даними надійшло 219,6 млн. грн. власних надходжень, що становить 97,68% виконання планового завдання (план – 224,8 тис. грн.). За січень - березень 2012 року на рахунки управління надійшло 211,27 млн. грн.

Не досягнуто виконання плану за березень 2013 року – планове завдання складало 77,3 млн. грн. фактичні надходження за оперативними даними 74,9 млн. грн., виконання 96,9%. Недоотримано управлінням близько 2,3 млн. грн.

На контролі стан розрахунків фізичних осіб - платників спрощеної системи оподаткування. Станом на 01.04.2013 від приватних підприємців – спрощенців по оперативних даних надійшло 15449,3 тис. грн.

Станом на 01.01.2013 зарплату менше мінімальної нарахували 882 юридичні особи 5965 найманим працівникам, недонарахування склали 2138,6 тис. грн.

На засіданні комісії було заслухано директора ПП «Ампір Плюс» Кузіна М.І., який повідомив, що борг стався у зв’язку з тим, що  керівництво Держекоінвест не розрахувалося за виконані роботи.

Голова комісії Фальоса І.П, запропонував дане питання взяти на контроль  прокуратурі Першотравневого району м. Чернівці.