На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ШАНОВНІ СТРАХУВАЛЬНИКИ!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє, що з’явилась унікальна можливість подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі з використанням безкоштовних ключів ЕЦП від АЦСК ІДД ДПС України.

Можливість підписання та відправки електронної звітності до Пенсійного Фонду України, використовуючи безкоштовні ключі ЕЦП від АЦСК ІДД ДПС України надає програмне забезпечення «iFin Zvit».

IFIN ZVIT (АЙФІН ЗВІТ) - програмне забезпечення, яке надає платникам податків можливість для автоматичного створення звітів, реєстру податкових накладних підписання та відправки електронної звітності до органів ДПС, Пенсійного Фонду України та органів державної статистики України, використовуючи безкоштовні ключі ЕЦП від АЦСК ІДД ДПС та комерційні ключі ЕЦП Masterkey та ІВК.

IFIN ZVIT розроблено ТОВ «АЙФІН». Компанія АЙФІН є підписантом Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу Державної Податкової Служби УкраїниІнструкція щодо подання звітності за допомогою програмного забезпечення «iFin Zvit» розміщена на веб-сайті https://zvit.ifin.ua/. 

 Нагадуємо, що нові страхувальники для отримання можливості подання звітів в електронній формі з використанням ЕЦП повинні спочатку надіслати на адресу zvit@zvit.spov.com.ua «Картку приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ», підписану ключами ЕЦП.

Інструкція щодо подання звітності

1. Завантажте свій посилений сертифікат з розділу «Пошук сертифікатів» на офіційному сайті АЦСК ІДД ДПС – www.acskidd.gov.ua на свій комп’ютер

2. Натисніть «Здати звіт» та введіть свою електронну адресу та бажаний пароль. Перейдіть за посиланням у листі, що прийде на вказану електронну адресу

3. Перейдіть до підрозділу «iFin Zvit» та виберіть «Імпортувати звіт»

4. У формі, що відкрилася, натисніть «Додати документ електронної звітності, оберіть потрібний документ і натисніть «Зберегти»

5. Виділіть необхідні звіти та натисніть «Здати в електронному вигляді». У вікні, що з'явилося, оберіть файли сертифікатів та ключа для кожної ролі. Звіт відправлено.

 

https://console.ifin.ua/Account/Register?dealerid=effac39c-985f-4df3-a35b-8140455822ca