На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

26 квітня 2013 року відзначається 27-річниця Чорнобильської катастрофи. До цієї дати в районі проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування  учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи.

Напередодні 19.04.2013 року в Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбувся круглий стіл за участю голови ради Мельничука Віктора Анатолійовича, заступника голови Ярмистої Наталії Дмитрівни, начальника управління праці та соціального захисту населення  Світко Тетяни Іванівни, з головою «Спілка Чорнобиль» Івоняк Ніною Леонідівною та її заступником Железним Манолієм Васильовичем. Було обговорено ряд питань, які на сьогодні є актуальними для цієї категорії громадян.

З теплими та щирими словами вдячності за мужність та патріотизм, прийшли привітати  «чорнобильців» учні ЗОШ № 16 (директор Кірілеско М.П.)

До 27-ої роковини Чорнобильської катастрофи на засіданні виконавчого комітету Першотравневої районної у м. Чернівці ради розглянуто питання надання грошової допомоги 10 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Долучились до вшанування героїв мирних днів, які першими прийняли на себе удар техногенної аварії квітня 1986 року депутати районної у місті ради Іван Бордіян, Тетяна Заволічна, Сергій Крупко, Олена Будник, Марія Кірілеско, Валерій Кушнір, Ростислав Шерстюк.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Ми висловлюємо щирі слова подяки за вашу мужність, героїзм і самовіддачу. Низький уклін та щира вдячність всім, чиє життя пов’язане з Чорнобилем. Нехай біда більше ніколи не торкнеться Вас і Ваших рідних, не зайде у Ваші оселі та не оселиться у Ваших душах! Добра, козацького здоров’я, довголіття, оптимізму, незгасної енергії та достатку у родинах!