На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Виїзний прийом громадян

 

11 квітня 2013 року в приміщенні КП «Чернівціспецкомунтранс» (вул. Жасмінна, 4) відбувся прийом громадян – мешканців Першотравневого району, який провів заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Першотравневої районної у місті Чернівці ради Володимир Володимирович Шабан.

Під час спілкування з працівниками цього підприємства обговорено найбільш важливі проблеми, які їх турбують. Серед питань порушених громадянами – підключення приватних будинків на вул. Сумській до міських каналізаційних мереж, влаштування водовідведення з вул. Кишинівської, ремонту каналізаційної мережі навпроти будинку №42 на вул. Кишинівській, прибирання вул. Батуринської та інші.

За підсумками проведеного виїзного прийому заступник голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.