На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

27 лютого 2013 року в своєму виступі на розширеному засіданні Уряду Президент України В.Ф. Янукович проголосив Нові соціальні ініціативи спрямовані у майбутнє – для наших дітей.

 

«Наше завдання – створювати умови

для активної частини населення, щоб люди

мали достойну роботу

і достойну заробітну плату

і захищали тих, хто не працює, особливо

людей незахищених, хворих, дітей»

 

Окремі із зазначених Президентом ініціатив забезпечуються управліннями праці та соціального захисту населення.

 

1. ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

На перший план поставлено завдання – створення належних матеріальних умов для тих, хто зараз ростить дитину.

1.1. Збільшення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Сьогодні на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради перебуває 111 малозабезпечених сімей. У І кварталі 2013 року цій категорії сімей виплачено державну допомогу на загальну суму 617,0 тис.грн. В порівнянні з І кварталом 2012 роком сума виплаченої допомоги збільшилась на 393,0 тис.грн.

1.2. Збільшення у 2013 році надбавки на догляд за дитиною-інвалідом.

За І квартал 2013 року 258 сім’ям, в яких є діти-інваліди виплачено державну допомогу з надбавкою на догляд на загальну суму 886,0 тис.грн. (збільшилась на 173,0тис.грн);

1.3. Збільшення у 2013 році соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.

Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування перебувають під опікою (піклуванням) або виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. У прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу, які знаходяться на території Першотравневого району дітей-інвалідів немає.

 

2. КОЖНІЙ ДИТИНІ – ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК

 

Оперативно і стовідсотково вирішується питання забезпечення дітей з особливими потребами життєво необхідними засобами реабілітації – протезними, ортопедичними виробами, засобами спілкування та обміну інформацією. Вони не повинні опинятися на узбіччі повноцінного життя.

У минулому році до управління звернулось 72 законних представника дітей-інвалідів для отримання направлень на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, в т.ч. кріслами колісними. Усі діти отримали зазначені засоби.

Станом на 01 квітня 2013 року ще 33 дитини мають потребу в засобах реабілітації, які вони зможуть отримати після їх виготовлення.