На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради  особлива увага приділяється організації виїзних прийомів громадян за місцем роботи та проживання, з метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

4 квітня 2013 року в приміщенні ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» (вул. Головна, 223) відбувся прийом заступником голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради Наталією Дмитрівною Ярмистою.

Серед питань, порушених працівниками ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» – ремонт та експлуатація житлового фонду, благоустрою та санітарного стану району, вилову бродячих собак, дотримання громадського спокою та правопорядку.

За підсумками проведеного виїзного прийому заступник голови ради доручила відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяла під особистий контроль їх виконання.