На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З 7 квітня по 28 квітня 2013 року проходитиме VIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» під назвою "Почуй світ", метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

У дні проведення акції «Серце до серця» - «Почуй світ!» на вулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери. Кожен волонтер матиме скриньку з номером, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та бедж-ідентифікатор. Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати зномером на скриньці, до якої від перехожих збиратиме гроші волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки.

Організатори Благодійної акції "Серце до серця" закликають усіх активних представників студентства, громадських активістів та усіх небайдужих людей долучитися до акції й допомогти у зборі коштів дітям із вадами слуху.